Комплектующие для ПК
Корзина
Товары не выбраны
$ 1 = 8,15 грн. нал.
$ 1 = 8,7 грн. б/н.
$ 1 = 1,06 WMZ
$ 1 = 8,64 WMU
Интернет-магазин с оплатой в Webmoney WMZ
Интернет-магазин » Новости, акции, скидки » Найдешеві комп'ютери в Європі

Найдешеві комп'ютери в Європі

У Німеччині за рік істотно подешевіли портативні комп'ютери, цифрові фотокамери, мобільні телефони й інша техніка. Згідно даним галузевого об'єднання Bitkom, зниження цін на споживчу електроніку в цілому склало приблизно 10 відсотків. Найбільше за останні 12 місяців упали ціни на ноутбуки Вони подешевіли приблизно на 25 відсотків. На 19 відсотків знизилися ціни на телевізори. Як відзначають експерти, якщо комп'ютерні фірми справляються з падінням цін, то виробники телевізорів виявилися в умовах ще більш твердої конкуренції й деякі з них уже стикнулися з істотними труднощами.

Куди за технікою їздити вигідніше всього, а де купувати її не стоїть? Найдешевша електроніка в Європі продається в Чорногорії (80%), а найдорожча - в Ісландії (141% середньої європейської ціни). Серед країн ЄС при покупці домашньої електроніки ширше всіх змушені розкривати гаманець жителі Данії, там ціна перевищує середньоєвропейську на 13%.

До речі, на Кіпрі її теж купувати не стоїть. Як затверджує Служба статистики ЄС, ціни на продавані в кіпрських магазинах електроприлади й побутова техніка - одні з найвищих у Європі. Кіпр займає 7-е місце з 37 європейських країн, що прийняли участь в опитуванні, за рівнем цін на електроніку (телевізори, фото- і відеокамери, комп'ютери, принтери й т.п.) і побутові прилади (холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі, праски й т.п.).

Глобалист

Читайте также:

Интересные предложения:

Привлекательные цены — от $15,00 !

 
Онлайн каталог товаров в интернет-магазине компьютеров и комплектующих в Одессе
Как сделать покупку?
Полезная информация и статьи - компьютеры, периферия, комплектующие, софт
Новости - компьютеры, компьютерное железо, софт, программное обеспечение