Комплектующие для ПК
Корзина
Товары не выбраны
$ 1 = 8,15 грн. нал.
$ 1 = 8,7 грн. б/н.
$ 1 = 1,06 WMZ
$ 1 = 8,64 WMU
Интернет-магазин с оплатой в Webmoney WMZ
Интернет-магазин » Новости, акции, скидки » Диски Blu-ray - останній можливий формат оптичних дисків?

Диски Blu-ray - останній можливий формат оптичних дисків?

Технологію Blu-ray очікує довге й щасливе життя, навіть якщо це саме життя зажадає появи дисків більшої ємності, думає компанія Sony, додаючи, що Blu-ray є останнім можливим форматом оптичних дисків.

Зокрема, як заявив стратегічний менеджер Sony із проблем домашньому відео в Європі, Така Мияма, диски Blu-ray являють собою останній з можливих форматів не тому, що для даного контента більше немає фізичних носіїв, а тому що можливості технології Blu-ray дозволять їй панувати у світі відео ще довгий час.

Сучасні Blu-ray диски мають значно більшу місткість у порівнянні з DVD форматом, дозволяючи зберігати на одному диску до 50Гб інформації. Таким чином, на одному диску можна записати HD відео з дозволом 1920x1080, а також додатковий контент.

Поза всякими сумнівами, що життя, як відомо, що не коштує на місці, незабаром, в особі споживачів і виробників, висуне нові вимоги до ємності дисків. Можливо, мова йде про розширення інтерактивних функцій або ж навіть можливості збереження стереоскопічного 3D контента на оптичних дисках.

У цей час уже проводиться тестування нової технології відео Super Hi-Vision, що жадає від дисків великої місткості, тому що забезпечує рівень дозволу відео 7680x4320 з високим біт-рейтом: 180Mb/s - 600Mb/s (22.5MB/s - 75MB/s), на відміну від 40Mb/s, що допускаються Blu-ray.

Оптимізм Sony у відношенні Blu-ray підтримується й тим, що такі відомі компанії як Pioneer і TDK уже щосили розробляють диски даного формату, але більшої ємності, що, безумовно, обіцяє Blu-ray успішне майбутнє.

«Я вже бачив прототипи дисків на 400Гб, але ж це практично половина терабайта», - коментує провідний технічний радник компанії Sony з питань домашнього аудіо й відео Ерик Кінгдон.

Джерело

Читайте также:

Интересные предложения:

Привлекательные цены — от $16,50 !

Смотрите также: Sony

 
Онлайн каталог товаров в интернет-магазине компьютеров и комплектующих в Одессе
Как сделать покупку?
Полезная информация и статьи - компьютеры, периферия, комплектующие, софт
Новости - компьютеры, компьютерное железо, софт, программное обеспечение