Комплектующие для ПК
Корзина
Товары не выбраны
$ 1 = 8,15 грн. нал.
$ 1 = 8,7 грн. б/н.
$ 1 = 1,06 WMZ
$ 1 = 8,64 WMU
Интернет-магазин с оплатой в Webmoney WMZ
Интернет-магазин » Новости, акции, скидки » Попит на кишенькові комп'ютери стрімко зростає

Попит на кишенькові комп'ютери стрімко зростає

Коли мова йде про оглядання інтернету або комп'ютерних розваг у шляхи, ноутбук може виявитися занадто громіздким, а смартфону бракує функціональності, тому деякі великі виробники працюють над створенням пристроїв проміжного класу, пише SiliconValley.
Цією осінню очікується поява на ринку ультрамобільних персональних комп'ютерів (UMPC) нового покоління. Виробники гаджетів, що сполучать продуктивність лептопа з мобільністю смартфону, сподіваються, що споживачі виявлять чималу цікавість до їхніх новинок.
Пэт Мерг, менеджер проектів компанії Snap-on і технічний експерт, що ознайомився з демонстраційною моделлю кишенькового комп'ютера Samsung, виявив бажання придбати подібний пристрій. Представник компанії Intel, що наміряється представити на ринку п'ять моделей мобільних інтернет-пристроїв, затверджує, що їхні вироби будуть користуватися масовим попитом.

Аналітики не розділяють оптимістичного настрою виробників. Вони нагадують, що індустрія намагається впровадити на ринок пристрою класу UMPC уже протягом 15 років з моменту дебюту Apple Newton, однак споживачі дотепер не продемонстрували зацікавленості в них. Біб О'доннел з IDC упевнений, що потреба в пристроях цієї категорії відсутня.

Експерти називають кілька причин, по яких споживачі можуть відмовитися від придбання ультрапортативних персональних комп'ютерів. По-перше, вартість подібних пристроїв складе не менш 500 доларів, тоді як деякі моделі ноутбуків і смартфонів можна придбати значно дешевше. По-друге, габарити UMPC не дозволять користувачам просто покласти їх у кишеню. Якщо для пристрою необхідні спеціальна сумка, споживачі, на думку аналітиків, можуть зупинити свій вибір на ноутбуці.

Головний аналітик Enderle Group Роб Ендерл думає, що ультрапортативні персональні комп'ютери не розраховані на основну групу споживачів. Однак він рахує, що в підсумку виробники UMPC знайдуть свого клієнта.

Ілля Ульянов

Компьютерра

Читайте также:

Интересные предложения:

Привлекательные цены — от $14,50 !

 
Онлайн каталог товаров в интернет-магазине компьютеров и комплектующих в Одессе
Как сделать покупку?
Полезная информация и статьи - компьютеры, периферия, комплектующие, софт
Новости - компьютеры, компьютерное железо, софт, программное обеспечение