Комплектующие для ПК
Корзина
Товары не выбраны
$ 1 = 8,15 грн. нал.
$ 1 = 8,7 грн. б/н.
$ 1 = 1,06 WMZ
$ 1 = 8,64 WMU
Интернет-магазин с оплатой в Webmoney WMZ
Интернет-магазин » Новости, акции, скидки » Ультратонка клавіатура з підсвічуванням від Logitech

Ультратонка клавіатура з підсвічуванням від Logitech

Виробник периферійних пристроїв Logitech представив три нових моделі клавіатур, включаючи ультратонку Logitech Illuminated Keyboard.

Максимальна товщина Logitech Illuminated Keyboard не перевищує 9,4 міліметри. Клавіатура обладнана підсвіткою клавіш для роботи в умовах обмеженого освітлення й системою PerfectStroke, що, за заявою виробника, забезпечує зручний і безшумний набір. Крім стандартного набору клавіш, є мультимедійні клавіші, також клавіатура оснащена м'якою підставкою для кистей рук.

Інша новинка - клавіатура diNovo призначена для користувачів ноутбуків, що воліють мати повнофункціональний пристрій вводу. diNovo також оснащена системою PerfectStroke.
Клавіатура Cordless Desktop S520, оснащена кнопками швидкого доступу до офісних додатків і веб-браузеру, іде в комплекті з бездротовою лазерною мишею. Елементи живлення забезпечують 8 місяців роботи миші без перезарядження, для клавіатури цей строк становить 15 місяців. Також клавіатура має 4 додаткових програмувальні функціональні клавіші й ряд мультимедійних клавіш.

Logitech Illuminated Keyboard, відповідно до офіційного прес-релізу, з'явиться на ринках Європи й США в жовтні. Її споконвічно заявлена роздрібна ціна дорівнює 79,99 доларам.

Ілля Ульянов

Компьютерра

Читайте также:

Интересные предложения:

Привлекательные цены — от $15,00 !

Смотрите также: Logitech

 
Онлайн каталог товаров в интернет-магазине компьютеров и комплектующих в Одессе
Как сделать покупку?
Полезная информация и статьи - компьютеры, периферия, комплектующие, софт
Новости - компьютеры, компьютерное железо, софт, программное обеспечение